COVID-19 saugumo reglamentų įgyvendinimas

Patarimai kaip pritaikyti sistemą, kad būtų lengviau dirbti pandemijos:

Sistemoje rezervuojant staliuką iš anksto, išsaugomas kliento kontaktinis telefono numeris, tad atskirai registruoti klientų jums nebereikės. Norint registruoti visus klientus, o ne vieną (kuris rezervavo stalą), galite paprašyti klientų suvesti visų duomenis prie komentaro:

Rezervacijos internetu nustatymuose į “Numatytasis komentaras” įrašykite tekstą “Įrašykite kartu atvykstančių svečių vardą, pavardę bei telefono numerį dėl COVID-19 taikomų reikalavimų įgyvendinimo”, šis tekstas bus atvaizduojame komentaro lange.

Galėsite lankytojams leisti rezervuoti tik tuos staliukus, kurie yra galimi laikantis reikalaujamo saugaus atstumo;

Savo paskyroje prie kiekvienos salės ar zonos staliukų galite laikinai “užblokuoti” kas antrą staliuką, tad taip užtikrinsite saugius atstumus ir savo svečiams leisite rezervuoti tik tuos staliukus, kuriuos jūs leisite rezervuoti internetu.

One out – one in bus lengvai įgyvendinamas nustatant tikslų rezervacijos laiką (nuo X val. iki X val.)

Remiantis užsienio klientų praktika (nes pavyzdžiui Amerikoje panašūs reikalavimai buvo įvesti gerokai anksčiau) nustatykite tikslų rezervacijos laiką ir savo svečius galite perspėti, kad jų rezervacija bus tik iki to laiko. Taip lengviau galėsite planuoti srautus, laiku dezinfekuoti patalpas bei staliukus ir aptarnauti daugiau svečių. Norint pasikeisti rezervacijos trukmę:

Rezervacijos pabaigos laiko keitimas

Klientus išėjus anksčiau nei numatytas rezervacijos pabaigos laikas, laiką galite pakeisti čia į artimiausią 15 min laiko tarpą (galite pakeisti  15 min į praeitį, pvz. jeigu išėjo 19:20 min, pasirinkite 19:15 laiko tarpą)

Laiko intervalo pakeitimas iš 30 min į 15 min

Laiko tarpą kas 15 minučių pakeisti galite Rezervacijų nustatymai – Laiko intervalas 

QR kodo sukūrimas ir rezervacijų valdymas

Jei atėjo klientas iš gatvės (be išankstinės rezervacijos) – restorano darbuotojai gali greitai suvesti kliento kontaktinius duomenis į Tablein sistemą ir priskirti jam laisvą staliuką (vesti ne kaip walk-in rezervaciją, bet kaip patvirtintą rezervaciją su kliento duomenimis). Taip pat galima ant restorano durų pakabinti QR kodą, kurį nuskenavus visi klientai bus nukreipiami į rezervacinę sistemą, kur patys patogiai ir paprastai galės suvesti savo duomenis.

QR kodo sukūrimas:
  1. Atidarykite nemokamą QR generatorių – https://www.qrcode-monkey.com/
  2. Per Tablein sistema atidarykite Widget integration/Įdiegimas – https://app.tablein.com/settings/widget/integration
  3. Nukopijuokite savo nuorodą arba nuorodą su taisyklėmis – https://jmp.sh/MIV2rF1
  4. Įkopijuokite nuorodą į QR generatorių ir paspauskite Create QR Code ir tuomet Download
  5. Parsisiųstą kodą galite atsispausdinti ir užklijuoti prie įėjimo
Nori, kad klientai galėtų rezervuoti staliukus prie įėjimo nepamirškite patikrinkite ar leidžiate rezervuoti 1 min prieš rezervacijos laiką, nes dauguma Jūsų šiuo metu yra nusistatę 120 min ar 60 min, tai šį nustatymą galite pakeisti čia –https://jmp.sh/xJAqXmw

Klientų įvedimas

Jei sulaukėte lankytojo be rezervacijos ir neturite laisvų staliukų – užregistruokite jį sistemoje ir kai tik atsilaisvins staliukas jūsų klientas gaus pranešimą, kad jau yra laukiamas jūsų restorane.

Jei jūsų restoranas yra pakankamai užimtas ir dažnai susiduriate su šia situacija – susisiekite su mumis ir mes padėsime įvesti šią funkciją.
  • visiems klientams, kurie rezervuoja staliuką jūsų restorane automatiškai yra siunčiamas laiškas, kuriame galite priminti visus saugumo reikalavimus;
Norint pasikeisti šio laiško turinį atlikite šiuos veiksmus:
  1. Atidarykite nustatymuose Notifications/Pranešimai – https://app.tablein.com/settings/notifications
  2. Pasirinkite pranešimo kalbą ir redaguokite tekstą. Pagrindiniai laiškai – Booking confirmation / Rezervacija sėkminga bei Booking reminder / Primename dėl rezervacijos – https://jmp.sh/432XuVQ
  3. Išsaugokite.

 

Atsitikus atvejui, kai valstybinės įstaigos paprašys restorano pateikti svečių sąrašą – jį galėsite lengvai išfiltruoti sistemoje ir papildomai nieko daryti nereikės.